شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا

مشاوره و طراحی تخصصی وب سایت

مشاوره تخصصی طراحی وب سایت.

مشاوره تخصصی رایگان .

اولین شرکت مشاوره تخصصی طراحی و پشتیبانی سایت.

ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات طراحی سایت .
مشاوره رایگان کارشناسان طراحی سایت و بهینه سازی وبسایت.
مشاوره های تخصصی و بررسی نیازها، از قیمت طراحی وب سایت مشتریان نیز کاسته شود. مشاوره و طراحی تخصصی وب دنیای مجازی و محیط ایجاد شده مبتی بر آن ، گستره ی نامحدودی از مشاغل مختلف و صنوف متعدد را شامل میشود. طراحی و اجرای انواع وب سایت شرکتی، سازمانی، شخصی و فروشگاهی با ارائه مشاوره تخصصی. خدمات ارائه شده توسط مشاوران متخصص بازاریابی دیجیتال شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا. ارائه مشاوره تخصصی در زمینه طراحی وب و توسعه کسب و کار شما
گروه طراحی سایت شرکت دانا و توانا با آنالیز رقبای شما در حوزه فعالیتتان، شما را مطمئن می سازد که سایت شما دارای ویژگی های منحصر به فرد باشد. یکی از اهداف مهم بست راه مشاوره تخصصی رایگان جهت آگاهی شما در زمینه طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی در تهران می باشد.

مشاوره حرفه ای تخصصی رایگان برای طراحی سایت ارزان. مشاوره تخصصی در زمینه طراحی و ساخت سایت.
هم اکنون شما نیز می توانید از مشاوره تخصصی رایگان استفاده کنید!

شناسایی

در نخستین مرحله از فرایند طراحی سایت، پندار به شناسایی حوزه فعالیت مشتری، مخاطبان سایت مورد نظر وی و تعریف دقیق از اهداف مشتری برای طراحی سایت می پردازد. به نحوی که هم طراح سایت و هم مشتری درک روشنی از محدوده پروژه و فرایند تکمیل آن داشته باشند.

طراحی ابتدایی

در این مرحله برنامه نویسان پندار طرح اولیه سایت را که منعکس کننده پوسته گرافیکی، تصاویر و ایده هایی در مورد ساختار سایت است، ایجاد می کنند و صورت کلی سایت را به مشتری ارائه می نمایند و نظرات مشتری را برای در نظر گرفتن انتظارات وی جویا می شوند.

جزئیات سایت

منظور پیشبرد اهداف و ارتقاء جریان طراحی سایت، طرح اولیه با توجه به ورودی های مشتری، توسط کارشناسان پندار مورد استفاده وآزمایش قرار می گیرد و صفحات سایت به صورت ابتدایی از نظر اندازه، ظاهر گرافیکی، جایگاه محتوای سایت و نحوه چینش آن به کرات مورد کنترل قرار می گیرد.

توسعه

در این مرحله کدها، مطالب، تصاویر بر روی سرور پندار آماده می شود و پایگاه داده ها و گرافیک سایت به همراه کدهای نوشته شده به منظور اطمینان از سرعت مطلوب سایت مورد برسی قرار می گیرد.

اشکال گیری و آزمایش قابلیت استفاده از سایت

گام بعدی پندار تست سایت طراحی شده در محیط تولید می باشد و تمام قابلیت هایی که کاربر در ضمن ارتباط با سایت به آن نیازمند است مورد کنترل قرار می گیرد. در این مرحله از فرایند طراحی سایت، پندار بیشترین ارتباط را با مشتری به منظور حصول اطمینان از انطباق سایت طراحی شده با انتظارات وی، برقرار می کند.

پیاده سازی

در آخرین مرحله از فرایند طراحی سایت پیاده سازی وب سایت بر روی فضای میزبانی مشتری و پیکربندی آن توسط متخصصین پندار صورت می گیرد.


مشاوره طراحی سایت
مشاوره تخصصی و راهنمایی.
سایت شما باید چگونه طراحی گردد تا به درآمد بیشتری برسید؟ و یا حجم کارهای شما کمتر گردد؟ چگونه برای شروع و طراحی سایت هدف گذاری کنیم؟

قبل از این که اقدام به طراحی سایت کنید این سوالات را از خود بپرسید:
- آیا به دنبال جذب مشتریان بیشتر و به دنبال آن کسب درآمد بیشتر هستید؟
- آیا میخواهید با طراحی سایت حجم کارهای خود را کمتر کنید؟
- به دنبال سازماندهی و سیستماتیک کردن شغل خود هستید؟

اگر به دنبال جذب مشتریان بیشتر هستید بایید اول بازارهدف خود را مشخص کنیم آیا مشتریان شما عموم مردم هستند؟ یا مشتریان خاصی دارید اجازه بدهید برای تعیین بازار هدف مثالی بزنیم فرض کنیم شما تولید کننده ظروف شیشه ای برای کارخانجات مواد غذایی هستید. بنابراین بازار هدف شما عموم مردم نیستند. و شما با صنف های خاصی کار می کنید. اما اگر شما تولید کننده کیف و کفش از هر مدل باشید بازار هدف شما عموم مردم هستند. تعیین بازار هدف در زمان طراحی سایت برای رسیدن به مقاصدی که میخواهیم بسیار اهمیت دارد. برای مثال اگر بازار هدف شما عموم مردم باشند. خوب مسئله ای که باید روی آن تمرکز شود سئو و بیهنه سازی و کاربر محور بودن سایت است. اما اگر بازار هدف شما صنف های خاصی باشند بنابراین تمرکز ما باید بر روی سهولت دسترسی مشتریان به خدمات از طریق سایت باشد. زیرا که با مشخص نمودن بازار هدف میتوانیم نیاز مشتریان را بهتر تحلیل نموده و در راستای آن سایتی را طراحی کنیم. چه اطلاعاتی را باید درون سایت قرار دهید. اگر هدف شما جذب مشتری باشد. باید حتما بخشی برای پاسخگویی به سوالات او در سایت قرار دهید. معمولا در تمامی صنف ها مشتریان به طور کلی به سه موضوع اهمیت میدهند.

مشاوره طراحی سایت

هزینه :

اغلب افراد در هنگام خرید هر محصولی و یا استفاده از هر نوع خدماتی اعم از پزشکی و یا خرید کامپیوتر قیمت ها را مورد بررسی قرار میدهند. و آن ها را با یکدیگر مقایسه میکنند. بنابراین قرار دادن بنرهای تخفیف در سایت و اعلام هزینه ها و همچنین دلایل خود برای قیمت های تعیین شده میتواند بازدید کننده را به مشتری تبدیل کند.

کیفیت خدمات و یا محصولات:

مطمئنا همه ی بازدید کنندگان به این فکر میکنند که آن چه میخواهند برای آن هزینه پرداخت کنند کیفیت آن تا چه میزان است. و چه مزیت هایی میتواند برایشان داشته باشد. پس بهتر از شرحی برای کیفیت خدمات و یا محصولات خود در سایت ارائه دهید.

مشاوره آنلاین طراحی سایت

تحلیل مشتریان و هدایت هر یک از آنها به لینک هایی خاص
دو نوع مشتری داریم مشتری ای که میداند چه میخواهد و مشتری ای که نمیداند به دنبال چیست در هنگام طراحی سایت باید هر دو گروه را در نظر بگیریم. بر فرض اگر شما خدمات دکوراسیون داخلی ارائه میدهید. مشتریانی ممکن است داشته باشید که ایده های زیادی دارند و یا حتی تصویر آنچه که میخواهند برای شما ترسیم میکنند. و در مقابل مشتریانی داشته باشید که نمیدانند دقیقا چه چیزی میخواهند. مطمئنا ترغیب آنان به برقراری ارتباط و ارائه خدمات در سایت متفاوت می باشد. و هر کدام از این مشتریان را باید به قسمتی از سایت هدایت کنید.

مشاوره طراحی سایت خلاق وب
به عنوان مثال برای مشتریانی که می دانند چه میخواهند باید از طریق سایت امکانی را ایجاد کنید که ایده های خود را با شما به اشتراک بگذارند. و برای کسانی که نمیدانند نمونه های مختلفی ارائه دهید. در این صورت به شکلی باید از طریق سایت، بتوانید برای اجرای ایده های شان آن ها را ترغیب کنید.


شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در تهران ما روش های استراتژیک و خلاقانه برای هر پروژه را در کنار مجموعه ای از خدمات و فعالیت های زیر ارائه می دهیم:

بازاریابی محتوا

طیف گسترده از کمپین های بازاریابی محتوا ، از تولید وبلاگ و مقاله های غیر کپی با رعایت اصول سئو تا ویدئو، پادکست و …

توسعه وبسایت و اپلیکیشن
طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

طراحی انواع وب سایت در تهران و اپلیکیشن موبایل در تهران با جدیدترین تکنولوژی ها و سازگاری کامل با موبایل و تبلت

بازاریابی دیجیتال
بازاریابی اینترنتی

ایجاد کمپین های بازاریابی دیجیتال هدفمند، برای کسب و کار شما در هر اندازه و صنعتی که هستید

جذب مشتری و فروش
افزایش فروش و جذب مشتریان بالقوه

ارائه راه کارها و تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ با هدف افزایش جذب مشتری و یافتن مشتریان بالقوه کسب و کار شما

سئو
سئو و تبلیغات در گوگل

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو در تهران با رویکرد بازاریابی از طریق موتورهای جستجو با ارائه گزارش های تفضیلی و شفاف

تولید رسانه های تصویری

ایده پردازی، تولید و ارائه خدمات ویدئو مارکتینگ، عکاسی صنعتی، موشن گرافیک در تهران برای بهبود رشد کسب و کار شما

بازاریابی اجرایی

ما به کسب و کارتان رونق می دهیم با ارائه گزارش های ملموس و قابل اندازه گیری

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و… که با تبیین استراتژی تولید محتوا مشتریان بالقوه کسب وکارتان را پیدا می کنیم و فروشتان را افزایش می دهیم.

بازاریابی خودکار
بازاریابی نتیجه محور و عملگرا

ارائه روش هایی برای افزایش فروش و کاهش هزینه های تبلیغاتی که می توان نتیجه را بصورت شفاف و ملموس اندازه گیری کرد.


مشاوره طراحی تخصصی وب سایت به سفارش شما:

اگر احساس می کنید که محصولات آماده نرم افزاری یا کد باز موجود در بازار و یا وب سایت هایی که از نظر کیفی پائین هستند جواب کار شما را نمی دهند و برای هر تغییری در وب سایت خود دست و بال خود را بسته می بینید و امکانات و قابلیت های ایده آل خود را در وب سایت فعلی خود نمی یابید ، تردید نکنید که محصول فعلی شما مناسب کار شما نیست و تنها درمان درد شما یک نرم افزار سفارشی یا باصطلاح حرفه ای Customized است که کاملا بر اساس خواست شما و نیاز های شما و برای تنها شما نوشته شده باشد. تخصص اصلی شرکت طراحی وب سایت دانا و توانا طراحی و توسعه نرم افزاری های سفارشی و البته در سطوح کیفی بالاست. لذا در صورتیکه شما نیز سطح کیفی بالایی مد نظرتان است قطعا ما می می توانیم برای شما مفید باشیم. می توانید از صفحه تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید تا در اسرع وقت پروژه مد نظر شما را بررسی کرده و کار را شروع کنیم.


مشاوره برندینگ، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی

برندینگ چه جایگاهی در توسعه کسب و کار شما دارد؟

مشاوره برندینگ، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی:

برندینگ چه جایگاهی در توسعه کسب و کار شما دارد؟ تبلیغات درست و هدفمند چه تبلیغاتی است؟ شعارهای تبلیغاتی ماندگار چه ویژگیهایی دارند؟ نقش رنگ، طرح، لوگو و گرافیک در تبلیغات درست به چه اندازه است؟ پاسخ این سوالات و کلی تجربیات ارزشمند دیگر نزد ماست و برای استفاده از آنها تکمیل فرم درخواست مشاوره اولین گام است.

مشاوره طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی:

یک فروشگاه اینترنتی موفق باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟ چگونه می تواند در زمانی اندک موفق به جذب مشتریان بسیار شود و از آن مهمتر چگونه می تواند مشتریان جذب شده را به مشتری وفادار تبدیل کند؟ طراحی نرم افزار استاندارد و حتی ظاهر گرافیکی چه نقشی در موفقیت فروشگاه اینترنتی شما دارد؟ و … پاسخ این سوالات و بسیاری ابهامات دیگر را از مشاورین ما بشنوید ؛ تکمیل فرم درخواست مشاوره اولین گام است.

مشاوره راه اندازی سامانه پیام کوتاه:

روزانه چه تعداد اس ام اس تبلیغاتی دریافت می کنید؟ به نظر شما اگر ارسال این پیامکها صرفه اقتصادی نداشته باشد باز هم شما دریافت کننده آنها خواهید بود؟ یکی از کسب و کارهایی که هنوز جای زیادی برای سرمایه گذاری دارد ارائه خدمات ارسال و دریافت پیامک انبوه است و ارائه این خدمات نیازمند داشتن یک نرم افزار امن و استاندارد با محیط کاربری ساده و آسان برای اقشار مختلف جامعه در تمامی سطوح دانش و آشنایی با اینترنت است ؛ بنابراین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید با ما از طریق تکمیل فرم درخواست مشاوره تماس بگیرید.

بهینه سازی برای موتور های جستجو، SEO و افزایش ترافیک و رتبه:

آیا تعداد بازدید کنندگان سایت شما کم است؟ سهم جذب مخاطب هدف و مشتریان بالقوه که از گوگل و سایر موتورهای جستجو برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما استفاده می کنند چقدر است؟ افزایش ترافیک وب سایت و بالا آمدن در نتایج جستجوی گوگل راهکارهای متنوع و مختلفی دارد؛ برای آشنایی با این راهکارها و اجرای آنها با ما در تماس باشید .

مشاوره برندینگ، تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی:

برندینگ چه جایگاهی در توسعه کسب و کار شما دارد؟ تبلیغات درست و هدفمند چه تبلیغاتی است؟ شعارهای تبلیغاتی ماندگار چه ویژگیهایی دارند؟ نقش رنگ، طرح، لوگو و گرافیک در تبلیغات درست به چه اندازه است؟ پاسخ این سوالات و کلی تجربیات ارزشمند دیگر نزد ماست و برای استفاده از آنها تکمیل فرم درخواست مشاوره اولین گام است.برچسب ها: , سایت مشاوره تخصصی , سایت مشاوره تخصصی هیوا , سایت مشاوره تخصصی مبنا , سایت تخصصی مشاوره دکتر جعفری , سایت تخصصی مشاوره خانواده , سایت تخصصی مشاوره ازدواج , سایت تخصصی مشاوره وام هونام , سایت تخصصی مشاوره کنکور , سایت تخصصی مشاوره تحصیلی , سایت تخصصی مشاوره و روانشناسی , تخصصی ترین سایت مشاوره هیوا , تخصصی ترین سایت مشاوره کشور هیوا , سایت مرکز مشاوره تخصصی مبنا


شرکت دانا و توانا چه خدماتی در زمینه طراحی سایت ارائه میدهد؟ خدمات شرکت دانا و توانا (Danavatavana) :
طراحی سایت بصورت کاملا سفارشی اختصاصی و حرفه ای همراه با مشاوره رایگان برنامه نویسی تحت وب، ویندوز و موبایل.
مشاور و مجری دانا و توانا در زمینه خدمات طراحی وب سایت / سئو / اپلیکیشن / فروشگاه اینرتنتی / هاست / دامین / تبلیغات در گوگل
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دیجیتال مارکتینگ(Digital Barketing).
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه طراحی وب سایت.(Web Design)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی.(Online Store)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه ساخت اپلیکیشن ندروید و ای او اس.(Make Mobile App)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دیجیتال برندینگ.(Digital Branding)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه تولید و انتشار محتوا.(Content Marketing)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه تبلیغات در گوگل.(Google Adwords)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه تبلیغات در اپلیکیشن ها.(Ads in apps)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه سئو بهینه سازی سایت .( SEO website Search Engine Optimization)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه ایمیل مارکتینگ.(Email marketing )
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی.(Social Marketing)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه مدیریت ابزارهای آنلاین.(Online Tools)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دیجیتال مارکتینگ.(Digital Marketing)
مشاوری دانا و مجری توانا در زمینه دامین و هاستینگ و سرور.(Domain & Hosting)

جهت مشاوره رایگان برنامه نویسی تحت وب، ویندوز و موبایل | طراحی و ساخت انواع سایت | سئو و بهینه سازی سایت | قرار دادن در صفحه اول گوگل | ساخت اپلیکیشن موبایل | اندروید و ای او اس | با شماره 09128981231 تماس بگیرید.